Новости 08 июня 2017

Голова Снігурівської РДА Інна Бойко провела комісію з питань здійснення контролю за нарахуванням земельних платежів

У середу, 7 червня голова райдержадміністрації Інна Бойко провела комісію з питань здійснення контролю за нарахуванням земельних платежів та визначення розміру орендної плати за землі, розпорядником яких є районна державна адміністрація. Нарада відбулася за участю голови райради Тетяни Мезіної, голови профільної депутатської комісії районної ради Василя Гальовича, начальника Снігурівського відділу Держгеокадастру Ігоря Бульби, начальників фінансового управління та відділу агропромислового розвитку РДА.

На нараді були розглянуте питання визначення розміру орендної плати за земельні ділянки на території Червонодолинської, Баратівської та Тамаринської сільських рад Снігурівського району для передачі в оренду сільськогосподарським підприємствам. Також, комісія розглянула питання щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельні ділянки (невитребувані паї) в межах Тамаринської сільської ради для передачі в оренду одноосібникам.

Розглянувши отримані заяви, комісія прийняла відповідні рішення.

Слід відмітити, під час розмови з одноосібниками Інна Бойко акцентувала їх увагу на те, що подання декларацій та особливо сплата податків є обов’язком кожного.

Не потрібно дурити державу. Податки повинні сплачуватися. В іншому разі буде неможливо утримувати дитячі садки, школи, ремонтувати дороги та освітлення. — підкреслила Бойко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top