Новости 26 июня 2017

Голови Снігурівської РДА та райради привітали державних службовців з професійним святом [фото]

23 червня своє професійне свято відзначають люди, які присвятили своє життя нелегкій справі — служінню державі та народу України. Вчора в районному будинку культури пройшов святковий концерт з нагоди Дня державного службовця України.

Привітали з професійним святом державних службовців голова райдержадміністрації Інна Бойко та голова районної ради Тетяна Мезіна.

“Ніколи ця праця не була помітною. Існує така думка, що чиновники — це люди, які нічого не роблять. Я хочу сказати, що це не так. Адже від нашої з вами праці залежить суспільно-політичний спокій в районі, відношення людей до влади. Дуже часто державні службовці не приходять вчасно додому, їм доводиться менше часу витрачати на дітей і деколи сім’я залишається поза увагою. Тому, перш за все, я хочу подякувати вам за вашу працю, побажати вам здоров’я, наснаги, взаєморозуміння у ваших сім’ях та мирного неба над головою. Зі святом вас!” — зазначила Бойко у своєму привітальному слові.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня державної служби почесними грамотами від райдержадміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники державних установ району.

Під час свята також лунали слова вдячності на адресу ветеранів державної служби, які вже знаходяться на заслуженому відпочинку. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм під час виконання службових обов’язків та з нагоди — Дня державної служби їм також були вручені почесні грамоти від керівництва району.

Приємні враження та гарний настій присутнім подарували творчі колективи районного будинку культури та будинку творчості дітей та юнацтва.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top