Новости 28 июня 2017

На Снигиревщине еще один сельсовет принял решение об увеличении ставки земельного налога до 1%

Вчора депутати Новокиївської сільської ради Снігурівського району прийняли рішення про збільшення ставки земельного податку до 1%.

Таким чином, вже більше половини сільських рад прийняли рішення про встановлення ставки земельного податку на рівні 1% протягом 2018 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що депутати Василівської сільради одноголосно прийняли рішення про збільшення ставки земельного податку.

— Я не зовсім розумію, чому ваші одноосібники мають платити менше, ніж платять фермери. Тим паче, що одноосібники обробляють близько половини земель, які знаходяться на території вашої сільської ради, а це приблизно 1500 га. За даними податкової, сільська рада може отримати близько 300 тис.грн від збільшення ставки земельного податку до 1%. Ви — депутати, ви не повинні лобіювати чиїсь інтереси, а повинні вцілому думати про громаду Нещодавно, сільська рада підготувала звернення до районної ради з проханням виділити кошти на ремонт дороги. Але ж кошти є у вас під ногами і ви їх не використовуєте. Чому ви звертаєтеся до району, а самі не робите нічого, щоб збільшити надходження до бюджету вашої сільської ради? — розповіла голова Снігурівської РДА Інна Бойко.

1 Комментарий

 1. Юра Маврич

  29.06.2017 at 07:41

  «— Я не зовсім розумію, чому ваші одноосібники мають платити менше, ніж платять фермери. — розповіла голова Снігурівської РДА Інна Бойко.»

  тому що ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЛІ — РІЗНЕ, різні економічні моделі…
  першочерговою метою власників присадибних ділянок, дач, особистих селянських господарств є САМОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ і САМОЗАЙНЯТІСТЬ…

  а метою фермерського господарства — ТОВАРНЕ ВИРОБНИЦТВО

  якщо ображати зайнятих в тисячах маленьких господарств — отримаєте перевибори… )

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top