Горячее 30 июня 2017

Голова аграрної комісії Миколаївської облради Кормишкін призвав перевізників дотримуватися температурного режиму

Голова постійної депутатської комісії з питань АПК, депутат Миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін призвав всіх аграріїв, підприємців, які займаються вантажоперевезенням, дотримуватися температурного режиму. Про це він розповів в коментарі кореспонденту інтернет-видання «Мой город».

Нагадаємо, що при температурі +28 градусів на всіх автодорогах загального користування Миколаївської області з 8:00 до 23:00 обмежено рух великовантажного транспорту (вагою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т).

За словами Кормишкіна, дотримання температурного режиму є вкрай необхідним, інакше всі зусилля по ремонту доріг зійдуть нанівець.

«Дороги потрібно і будувати, і берегти. Оскільки на сьогоднішній день стовпчики термометрів перевищили за 28 градусів, закликаю всіх власників вантажівок не допускати порушень і дотримуватися температурного режиму», — звернувся Кормишкін.

Голова аграрної комісії вважає правильним, що в Миколаївській облдержадміністрації вирішили забезпечити додаткове чергування екіпажів патрульної поліції на Херсонському і Баштанському напрямках, які визначені як найбільш проблемні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top