Новости 01 июля 2017

Наше завдання — створити всі умови для доступності навчання дітей-інвалідів в закладах освіти, — голова Снігурівської РДА Інна Бойко

Голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду з питань надання інклюзивної освіти дітям з особливими потребами та перспективи впровадження в закладах міста Снігурівка. В нараді також взяли участь депутат облради Андрій Закусілов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Любов Мендус, директор центру реабілітації дітей-інвалідів “Журавлик” Ольга Уткіна та методист відділу освіти Наталія Варакса.

Учасниками наради було обговорено можливість залучення депутатських коштів на облаштування ЗОШ №3 відповідними засобами, що дозволять дітям-інвалідам адаптуватися. А таких в Снігурівському районі — 31 дитина.

Наразі жоден навчальний заклад в районі не пристосований до навчання дітей з особливими потребами. Тому, наше завдання — створити всі умови для доступності навчання дітей-інвалідів в закладах освіти та забезпечити їх догляд в період навчання. Ми повинні інтегрувати дітей в школу, в колектив. Вони не повинні відчувати себе відокремленими від суспільства. — відмітила Інна Бойко.

Під час обговорень, було вирішено направити кошти для облаштування туалетної кімнати, придбання спеціальних парт та облаштування пандусів та спеціальних поручнів.

Крім того, є потреба в підвищенні кваліфікації вчителів для забезпечення надання освіти дітям з особливими потребами. Тому, Андрій Закусілов висловив пропозицію, щоб відповідні вчителі практикувалися в Миколаївській школі-інтернаті №3. За його словами, педагоги інтернату готові співпрацювати та ділитися своїм досвідом.

Інна Бойко доручила на протязі тижня більш детально вивчити це питання та надати депутату облради відповідні клопотання.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top