Новости

Наше завдання — створити всі умови для доступності навчання дітей-інвалідів в закладах освіти, — голова Снігурівської РДА Інна Бойко

511

Голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду з питань надання інклюзивної освіти дітям з особливими потребами та перспективи впровадження в закладах міста Снігурівка. В нараді також взяли участь депутат облради Андрій Закусілов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Любов Мендус, директор центру реабілітації дітей-інвалідів “Журавлик” Ольга Уткіна та методист відділу освіти Наталія Варакса.

Учасниками наради було обговорено можливість залучення депутатських коштів на облаштування ЗОШ №3 відповідними засобами, що дозволять дітям-інвалідам адаптуватися. А таких в Снігурівському районі — 31 дитина.

Наразі жоден навчальний заклад в районі не пристосований до навчання дітей з особливими потребами. Тому, наше завдання — створити всі умови для доступності навчання дітей-інвалідів в закладах освіти та забезпечити їх догляд в період навчання. Ми повинні інтегрувати дітей в школу, в колектив. Вони не повинні відчувати себе відокремленими від суспільства. — відмітила Інна Бойко.

Під час обговорень, було вирішено направити кошти для облаштування туалетної кімнати, придбання спеціальних парт та облаштування пандусів та спеціальних поручнів.

Крім того, є потреба в підвищенні кваліфікації вчителів для забезпечення надання освіти дітям з особливими потребами. Тому, Андрій Закусілов висловив пропозицію, щоб відповідні вчителі практикувалися в Миколаївській школі-інтернаті №3. За його словами, педагоги інтернату готові співпрацювати та ділитися своїм досвідом.

Інна Бойко доручила на протязі тижня більш детально вивчити це питання та надати депутату облради відповідні клопотання.

Комментарии

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости