Новости

Повернення 90-х, пам’ятає те як це було?

719

Від недавнього часу відновились корупційні схеми по яким працює Антимонопольний комітет. Листами — вимогами вони вимагають від фермерів та одноосібників надати інформацію про всю діяльність господарства, про те чи цільово фермер витрачає свої кошти на обробку своєї чи орендованої землі. Чому фермери повинні звітувати комусь про витрачання своїх коштів? Бюджет країни не передбачає і не допомагає їм в обробці тієї ж землі. Фермер не є монополістом, бо в селі є ще 5-10 таких фермерів – одноосібників. Між ними є здорова конкуренція. Вони не залучають бюджетні кошти до своєї діяльності. Але Антимонопольний комітет вимагає таку інформацію для використання у власних цілях для вимагання взяток.
Це все нагадує старі часи за правління В.Януковича та відновлення старих схем вимагання коштів.
І це все відбувається в державі і якій іде війна, тоді коли одноосібники та фермери надають допомогу військовим чи то одягом, чи то харчами. Це тоді коли бюджет держави поповнюється мільйонними податками, які добросовісно сплачує кожен одноосібник чи фермер. А куди йдуть ці кошти? На всілякі, добре сплановані корупційні схеми Антимонопольного державного комітету та Держгеокадастру!
Це все відбувається зовсім поряд, а не десь далеко як ми всі звикли думати: «Мене не чіпають, тоді мене це не обходить».
Звертаємо увагу фермерів! Як що ви зіткнулися з подібними труднощами при оформленні землі, а бо ж на вашу діяльність незаконно зазіхають, звертайтесь до Регіонального представництва Аграрної партії України в Миколаївській обл. – ми надамо правову допомогу у вирішенні цих питань.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости