Новости

Снігурівчани вшанували пам’ять загиблих земляків під час Голодомору [фото]

388

Україна і світове українство вшанували 85 роковини найстрашнішої катастрофи – Голодомору 1932-1933 років. Голодомор був спеціально спланованою і ретельно замаскованою каральною операцією. Голод став зброєю масового біологічного знищення українців. Він на довгі десятиліття порушив природний та політичний розвиток українців як спільноти, призвів до морально-психологічних змін у свідомості нації, наслідки цієї катастрофи відчуваємо і понині.

25 листопада в цей скорботний для всієї України день, до пам’ятного знаку жертвам голодомору прийшло чимало снігурівчан щоб віддати шану загиблим під час найтрагічніших подій в історії нашого народу. Участь в пам’ятному мітингу взяли голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна, міський голова Леонід Голобля та мешканці міста.

Снігурівчани схилили голови у загальнонаціональній хвилині мовчання на знак вшанування всіх убитих голодом. Настоятелем Храму Миколая Зимового було проведено панахиду, під час якої присутні запалили свічки.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости