Горячее 23 января 2018

Завдяки переходу на альтернативне опалення Снігурівської ЦРЛ бюджет району економить понад 1 мільйон гривень, — Бойко

Голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко під час міжвідомчої апаратної наради зазначила, що завдяки переходу на альтернативне джерело опалення Снігурівської ЦРЛ бюджет зможе заощадити понад 1 мільйон гривень. Про це повідомляє прес-служба РДА.

Очільниця району впевнена, що перехід на альтернативне опалення дозволить заощадити значні кошти і в бюджетах сільських рад.

Тому Бойко закликала сільських голів розглянути можливість переведення навчальних закладів в сільських радах на альтернативні види опалення. Адже, ефективність даного виду опалення вже відчули усі працівники лікарні. Тим паче, за словами головного лікаря Миколи Ковриги, зараз температура в усіх будівлях лікарні складає не менше 24 градусів.

Нагадаємо, що з кінця 2017 року в Снігурівській районній лікарні встановленно котли на альтернативному паливі. Великою перевагою даного виду опалення є високий коефіцієнт корисної дії та значна економія коштів. Слід додати, що встановлення котлів для лікарні абсолютно безкоштовне і платитимуть лише за отримане тепло.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top