Горячее 23 января 2018

Райдержадміністрація просить мера Снігурівки та сільських голів активізуватися у боротьбі зі стихійною торгівлею

22 січня на міжвідомчій апаратній нараді начальник відділу економіки райдержадміністрації Світлана Козлова доповіла присутнім про стан ліквідації стихійної торгівлі на території Снігурівського району. За останній місяць на території міста проведено два рейди по виявленню незаконної торгівлі. Крім того, голова райдержадміністрації Інна Бойко доручила міському та сільським головам активізувати роботу адмінкомісій з даного питання спільно з правоохоронними органами. Про це повідомляє прес-служба РДА.

Робочою групою по боротьбі зі стихійною торгівлею продуктами харчування тваринного походження 29 грудня 2017 року та 5 січня 2018 року проведено рейди по місту Снігурівка щодо ліквідації несанкціонованої торгівлі. В ході рейдів виявлені місця незаконної торгівлі молочною та рибною продукцією, так як вказана продукція вимагає особливих умов реалізації. Членами робочої групи була проведена роз’яснювальна робота серед продавців та покупців стосовно порушення норм торговельної діяльності, а головне ризики та небезпечність споживання продукції, придбаної на стихійних ринках. Рейди планується проводити систематично та оприлюднювати їх результати в засобах масової інформації.

Що стосується території сільських населених пунктів, то випадки стихійної торгівлі також трапляються. В основному торгівля на дому та виїзна торгівля продовольчими товарами, включаючи ковбасні та молочні вироби.

Тому голова Снігурівської РДА Інна Бойко доручила міському та сільським головам активізувати роботу адмінкомісій з питання стихійної торгівлі спільно з правоохоронними органами.

Нагадаємо, що депутат Снігурівського міської ради Вадим Журавель заявив, що мер Леонід Голобля взяв «відкат», щоб протягнути питання про встановлення в місті двох МАФів. Зараз прокуратура відкрила кримінальне провадження, але, за словами депутата, справу навмисне намагаються загальмувати.

0 Комментариев

  1. Аноним

    27.01.2018 at 19:53

    а кто будет вести борьбу с самогоном торговля процветает органы правохранительные я думю в курсе но есть но успехов вам правохранители

  2. Аноним

    27.01.2018 at 19:58

    а кто будет боротся со стихийной торговлей с самогоном беда большая

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top