Новости 26 января 2018

У Снігурівській ЦРБ є гостра потреба в оновленні діагностуючого та лабораторного обладнання

Днями в Снігурівській ЦРЛ відбулося засідання медичної ради, під час якого обговорили ряд важливих проблем та шляхи їх вирішення. В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, головний лікар ЦРЛ Микола Коврига, головний лікар РЦ ПМСД Павло Соловйов та працівники охорони здоров’я району.

Головний лікар ЦРЛ Микола Коврига прозвітував про роботу лікарні за 2017 рік та окреслив поставлені завдання на поточний рік. Особливу увагу він акцентував на стан матеріально-технічного забезпечення лікарні. Микола Леонідович відмітив, що є гостра потреба у придбанні апарату УЗД з функцією доплерографії, ендоскоп, сучасний цифровий флюорограф та рентгенівський апарат. Крім того, потребує заміни лабораторне обладнання.

“Матеріально-технічне забезпечення є запорукою своєчасної діагностики, якісного та ефективного лікування. А без належної і своєчасної діагностики – лікарні не бути.” – підкреслив Микола Коврига.

Інна Володимирівна додала, що питання функціонування лікарні є пріоритетним, тому районна влада повинна всебічно сприяти вирішенню проблемних питань.

“Життя та здоров’я мешканців району є одним з найважливіших пріоритетів діяльності влади. Тому, безумовно потрібно докласти усіх зусиль для вирішення питань щодо оновлення матеріально-технічної бази лікарні.” – зазначила очільниця району.

Обговорили і питання ліжкового фонду, кадрові питання та показники захворюваності по району. Окрім вищевказаних проблем, цього року будуть вирішуватися питання покращення кадрового забезпечення, організації на належному рівні роботи протиракової комісії та комісійний розгляд кожного випадку летальності в стаціонарі з метою її зменшення.

0 Комментариев

  1. Алексеевич

    31.01.2018 at 22:24

    У Снігурівській ЦРБ є гостра потреба в оновленні діагностуючого та лабораторного обладнання, а аналізи делать запрещяют.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top