Новости 05 марта 2018

Розв’язку Снігурівської та Дніпровської траси планують освітити більш ніж за 600 тисяч гривень

Служба автомобільних доріг в Миколаївській області оголосила тендер на освітлення розв’язки автомобільних доріг Н-11 Миколаїв-Дніпро та Т-15-08 Калинівка-Снігурівка.  Про це свідчать дані, опубліковані в системі державних закупівель «Прозорро».

Електромонтажні роботи, а саме влаштування освітлення розв’язки в одному рівні автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпро — Миколаїв (через м. Кривий Ріг) з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка – Снігурівка планують виконати до 31 липня 2018 року.

Очікувана вартість даних робіт складає 619 тисяч гривень.

Зазначимо, що на сесії 2 березня Снігуріська районна рада направила Службі автомобільних доріг в Миколаївській області 100 тисяч гривень на ремонт траси Т-15-08.

Раніше профільні депутатські комісії Миколаївської облради погодилися з пропозицією керівництва облдержадміністрації щодо направлення 147 мільйонів ​​гривен з обласного бюджету на завершення ремонту траси Т-1508 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате».

До речі, нещодавно фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області під час ревізії виявили, що Служба автодоріг витратила 10,5 мільйонів гривень на оплату підрядникові будівельних матеріалів, які під час поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка – Снігурівка – Березнегувате не були використані та яких не було в наявності.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top