Новости 05 марта 2018

Кормишкін: депутати від БПП повинні визначитися, чи хочуть вони нести відповідальність за колишнього однопартійця Кухту, делегованого в замглави облради

Питання відкликання Івана Кухти з посади першого заступника голови Миколаївської обласної ради є повною відповідальністю партії БПП, від якої він був делегований. Зважаючи на це депутати БПП самі повинні прийняти рішення відкликати його чи ні. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін.

«Питання про відставку першого заступника голови Миколаївської обласної ради з займаної посади — це повна відповідальність тієї політичної сили, яка його висувала, — БПП. Тому депутати БПП самі повинні приймати рішення залишати його чи відкликати», — підкреслив він.

Разом з тим Юрій Кормишкін зазначив, що «Наш Край» закликає колег з інших фракцій консолідуватися у виборі нового першого заступника і публічно обговорити всі можливі кандидатури.

«Наш Край» переконаний, що політична відповідальність — це не тільки тоді, коли все добре, але і коли є прорахунки, і якщо ти ручаєшся за кого-небудь, то і повинен нести відповідальність за позицію свого кандидата. Саме тому ми закликаємо вперше винести на публічне обговорення всі можливі кандидатури на посаду першого заступника голови Миколаївської обласної ради, для того, щоб квотний принцип носив не тільки політичний характер, але і, перш за все, висловлював інтереси жителів області», — підкреслив голова політсили.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top