Новости 04 марта 2018

До відома сільськогосподарських товаровиробників Снігурівського району

Поточного року продовжує діяти державна підтримка через механізм часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Фінансова підтримка здійснюється відповідно до вимог постанови КМУ від 01.03.2017 року №130 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (зі змінами).

Часткова компенсація надається сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі за придбані техніку та обладнання вітчизняного виробництва, вартість яких зазначена в актах приймання – передачі та інших документах, що підтверджують оплату через державні банки – Ощадбанк, Укресімбанк, Приватбанк, Укргазбанк, — у   розмірі:

25 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) – за придбані техніку та обладнання починаючи з 01 січня 2018 року.

Для отримання компенсації сільгосптоваровиробнику необхідно:

Здійснити оплату за техніку та обладнання, які входять до Переліку, виключно через державні банки Ощадбанк, Укресімбанк, Приватбанк, Укргазбанк;

Відкрити рахунок у одному із зазначених державних банків та подати до нього заявку і документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання, а саме копію платіжного доручення; акт приймання – передачі техніки та обладнання; свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

Перелік техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, та форма заявки для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва розміщено на офіційному сайті Снігурівської райдержадміністрації.

Більш детальну інформацію щодо дії бюджетної програми можна отримати у відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації  за телефоном  (05162) 3 18 74.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top