Горячее 21 марта 2018

В Баратівській сільраді «розкол»: деякі мешканці згодні увійти до Горохівської ОТГ, інші виступають за приєднання до Снігурівської громади

У вівторок, 20 березня, голова райдержадміністрації Інна Бойко провела робочу зустріч з приводу звернення мешканців села Новософіївка Баратівської сільської ради з приводу надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад. Під час обговорення з’ясувалося, що думки мешканців щодо того, в яку ОТГ вони хочуть ввійти, розділилися. Про це повідомляє прес-служба райдержадміністрації.

Як відомо, Баратівська сільська рада разом із Суворською сільрадою надали згоду Горохівській сільській раді на об’єднання в одну ОТГ. Проте, як виявилось, дане рішення підтримують далеко не всі. Деякі мешканці села Новософіївка категорично не підтримують дане рішення і висловили бажання приєднатися до майбутньої Снігурівської ОТГ.

Вислухавши присутніх мешканців, голова РДА Інна Бойко надала відповідні роз’яснення з даного приводу. Наприкінці зустрічі Бойко анонсувала проведення наради в Снігурівці з питань добровільного об’єднання територіальних громад, на якій представники сільських рад та керівництво району докладатимуть зусиль, щоб знайти та прийняти спільне рішення, яке  влаштувало б усіх.

Нагадаємо, що 14 березня під час засідання позачергової сесії Снігурівської міської ради депутати вдруге схвалили проект рішення про добровільне об’єднання територіальних громад.

Також читайте: Фінансова спроможність та перспективи розвитку: в сільрадах розповіли, чому вирішили об’єднатися в Снігурівську ОТГ.

1 Комментарий

  1. Олександр Шакалов

    29.03.2018 at 08:06

    Інні Бойко дуже хочеться,зібрати всі сільради під крило Снігурівки, щоб знову командувати грішми сільрад, по остаточному принципу, таке ми вже відчували 25 років з гаком, коли всі кошти йшли до району , а потім виділяли копійки на села. І коли з’явилася можливість селам розпоряжатись своїми коштами самим , вона ставить палки в колеса. Депутати Баратівської сільради вирішили приєднатись до Горохівської с/ради. Для цього депутатт с/ ради пройшли по вулицях і зібрали підписи хто, і куди хоче приєднатись. Еа підставі цих підписей і було вирішено приєднатись до Горохівськоі с/ ради. Та Інні Бойко не до вподоби таке рішення,хоча вона була присутня на зібранні селян де виріштли приєднуватимь до Горохівської с/ ради. А ті хто не згоден чому не прийшли на сессію с/ ради і не висказали свої претензії, сесія була відкритою для всіх.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top