Новости 05 апреля 2018

Голова Снігурівської РДА бере участь в урядовій нараді з питань децентралізації під головуванням Президента та Прем’єр-міністра

У четвер, 5 квітня, у місті Вінниця голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко бере участь в розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Крім голови РДА Бойко від Миколаївської області в нараді також беруть участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір, голова обласної ради Вікторія Москаленко, віце-мер Миколаєва Володимир Криленко, головою Миколаївського Офісу Реформ Валентин Бойко та головою Баштанської ОТГ Іван Рубський.

На нараді обговорюватимуть питання економічного зростання регіонів, децентралізації у сфері освіти та охорони здоров’я, а також питання сталого розвитку місцевих громад.

В роботі наради беруть учать члени Уряду, керівники іноземних дипломатичних представництв, регіональних офісів реформ, представники Асоціації міст України, Української асоціації обласних та районних рад, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, міжнародних організацій, експерти.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top