Новости 05 апреля 2018

У Снігурівці 24 категорії громадян мають законне право на пільговий проїзд громадським транспортом [документ]

У місті Снігурівка право на одержання пільги на проїзд автомобільним транспортом комунального підприємства «Снігурівський благоустрій» за рахунок місцевого бюджету мають більше 20 пільгових категорій населення. Про це свідчить рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 29 листопада 2017 року, повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, раніше жителі Снігурівки поскаржилися, що міська влада встановила тариф на проїзд містом в розмірі 4 гривні, але при цьому не виділила не копійки з міського бюджету на компенсацію за перевезення пільгових верств населення. Питання пільгового проїзду підіймав і народний депутат Андрій Вадатурський, після чого мер Леонід Голобля пообіцяв вирішити проблему до 15 березня. Втім, проблема лишилася, а місцеві мешканці і надалі скаржилися через відсутність пільг в автобусі.

Зрештою голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко запропонувала провести виїзне засідання постійної «транспортної» комісії районної ради на базі Снігурівської місьради для вирішення нагального питання пільгового проїзду містом.

Згідно з рішенням виконкому міськради, у Снігурівці право на пільговий проїзд громадським транспортом мають більше двох десятків категорій населення. Серед них: учасники бойових діій, громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи, ветерани військової служби, органів внутрішніх справ, Нацполіції, подіткової міліції, державної пожежної охорони, вдови (вдівці) військовослужбовця, її (його) діти, особи з інвалідністю та ін. З повним переліком пільгових категорій можна ознайомитися в таблиці.

В розділі 4 даного рішення виконкому зазначається, що для отримання талону на пільговий проїзд снігурівчани мають звернутися до міськради з 1 до 20 числа, де отримають талони у кількості 8 одиниць на одну особу в місяць, для використання їх на міських маршрутах.  Про одержанні талонів пільговик звертається особисто та надає паспорт та посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top