Новости 05 апреля 2018

Загальний дохід голови Снігурівської РДА Інни Бойко за минулий рік склав 265 тисяч гривень

Сумарний дохід голови Снігурівської райдержадміністрації Інни Бойко за минулий 2017 рік склав близько 265 тисяч гривень. Про це свідчать дані е-декларації очільниці району в Єдиному державному реєстрі декларацій НАЗК, повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, Інну Бойко представили на посаді голови РДА 3 травня 2017 року. За цей період вона отримала заробітну плату в сумі 157 тисяч гривень.  Також вона задекларувала біля 54 тисяч гривень заробітної плати на попередній посаді в Снігурівській міській раді.

Крім заробітної плати Бойко отримала доходи від надання майна в оренду – 4 тисячі гривень, та від відчуження нерухомого майна – 49,5 тисяч гривень.

За минулий рік майновий стан голови райдержадміністрації не змінився. Вона володіє декількома земельними ділянками у Снігурівці, житловим будинком, придбаним у 1996 році та гаражем, який придбала у 2007 році.

Її чоловік Петро Бойко володіє житловим будинком у Снігурівці, який перебуває у стані будівництва. Також у нього є легковий автомобіль ВАЗ 2106 1991 року випуску.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top