Новости 16 мая 2018

На Снігурівщині субвенцію з держбюджету можуть направити на придбання дитячого будинку сімейного типу

У Миколаївській облдержадміністрації відбулася нарада з питань розподілу коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам для будівництва дитячих будинків сімейного типу та придбання соціального житла для дітей-сиріт. Варіант придбання такого житла розглядається і в Снігурівському районі. Про це у Facebook повідомив заступник голови ОДА Євгеній Шевченко.

За словами чиновникам, Мколаївщині виділено більш ніж 43 млн. З них — 21 буде спрямовано на придбання дитячих будинків сімейного типу, 22 – на соціально житло.

«Наразі в місті Миколаєві вже є 6 сімей, які після всіх перевірок зможуть отримати житло для облаштування ДБСТ. Попередньо є і 6 будинків у достатньо хорошому стані. Варіант придбання такого житла розглядається і в Снігурівському районі. На Вознесенщині заплановане будівництво ДБСТ, міська рада вже виділила земельну ділянку», — написав Шевченко.

Щодо придбання квартир для дітей сиріт – райони вже готують свої пропозиції стосовно їх кількісної необхідності та обґрунтованості. Квартири будуть придбані згідно черги.

Нагадаємо, у лютому голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко за участю голови райради Тетяни Мезіної, представників Афанасіївської сільської ради вручили двом сиротам ключі від квартири, придбаної у місті Снігурівка. 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top