Новости 06 июня 2018

Між селами Червоне та Партизанське триває ремонт Снігурівської траси Т-15-08 [ФОТО]

На ділянці автодороги Т-15-08 Калинівка –Снігурівка між селами Червоне та Партизанське продовжуються роботи з поточного середнього ремонту. Про це повідомляє прес-служба САД у Миколаївській області

З початку червня підрядною організацією укладено 1,6 км верхнього шару асфальтобетону (ЩМА20) та виконуються роботи з влаштування зупинкових майданчиків, укріплення узбіч, та облаштування з’їздів.

Інспектори Служби автомобільних доріг разом з працівниками лабораторії з контролю якості виробництва САД здійснюють постійний контроль якості ремонтних робіт та матеріалів.

Нагадаємо, в лютому депутати профільних комісій облради проголосували за виділення 147 млн ​​грн з обласного бюджету на ремонт Снігурівської траси. Керівник САД в області Андрій Максименко розповів, що з цієї суми на ремонт траси використали вже 69 мільйонів гривень. Повна сума в 147 млн ​​вичерпається до середини липня. Втім, і цих грошей на завершення ремонту Снігурівської траси виявилося мало. За словами в.о. начальника САД в області, необхідно знайти ще 50 мільйонів гривень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top