Блоги 24 июня 2018

Монетизація: на Миколаївщині пільговикам видаватимуть трохи більше 100 гривень на проїзд

На Миколаївщині затвердили розмір щомісячної готівкової виплати для оплати проїзду пільговикам у 2018 році у розмірі 110 гривень. Про це повідомили в прес-службі Миколаївської ОДА.

Згідно з постановою Кабміну розмір щомісячної готівкової виплати затверджується обласними адміністраціями і визначається шляхом множення середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті в області на 30 поїздок. Так, середня вартість проїзду в міському комунальному транспорті в області визначається на 1 січня календарного року як середня величина встановленої органами місцевого самоврядування вартості однієї поїздки в міському комунальному транспорті всіх комунальних підприємств області.

Як розповів заступник голови ОДА Євген Шевченко, згідно з розрахунками управління інфраструктури Миколаївської обласної державної адміністрації, середня вартість проїзду в міському комунальному транспорті в Миколаївській області становить 3,66 грн. Таким чином, розмір щомісячної готівкової виплати становить 110 гривень.

Шевченко акцентував, що вже цього року завдяки впровадженню монетизації пільгового проїзду, всі категорії пільговиків, а це близько 310 тисяч чоловік — зможуть отримати грошову компенсацію у встановленому розмірі.

«Це дає можливість поставити всіх пільговиків в рівні умови і справедливо охопити їх передбаченою законодавством допомогою. Крім того, органи місцевого самоврядування при вирішенні питань фінансування пільг за рахунок місцевих бюджетів зможуть надати громадянам додатковий ресурс для проїзду. Упевнений, об’єднавши зусилля зможемо вирішити всі соціально важливі виклики», — заявив Шевченко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top