Новости 07 августа 2018

Вчитель фізики з Новопетрівки навчився вирощувати великі саджанці з єдиної буруньки і озеленив все село [ВІДЕО]

На Миколаївщині сільський учитель фізики став відомим садівником. Підійшов до цього як вчений, навчився вирощувати дерева з єдиної буруньки і перетворив рідну Новопетрівку в квітучі сади. Про це йдеться в сюжеті «ТСН»

Учитель фізики розповідає, що його захоплення садівництвом почалося саме з ділянки біля школи. 10 років тому біля школи територія була порожня, а Володимир Лопатін вирішив навести порядок, але все ж посаджені дерева не прижилися. І тоді вчитель вирішив сам навчитися прищеплювати саджанці. Щоб освоїти нову науку Володимиру Лопатіну довелося навіть вступити до аграрного університету, де і навчився вирощувати великі саджанці з маленькою буруньки.

Місцеві школярі із задоволенням допомагають вчителю доглядати за деревами і збирати урожай, який відносять до їдальні. Вирощені саджанці Володимир Лопатін роздає селянам, а своїм захопленням заразив багатьох жителів села.

«Хтось футбол або матчі обговорює, а ми — які дерева посадити. Нас дружини спочатку не розуміли, думали, що це іграшка для дорослих», — каже житель села Новопетрівка.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top