Новости 12 августа 2018

Снігурівська міськрада запропонувала жителям оцінити харчування в ДНЗ — люди розповіли про отруєння, відсутність м’яса та розбавлене водою молоко

Снігурівська міська рада запропонувала жителям міста самостійно стежити за меню у дитячих навчальних закладах. Таку пропозицію снігурівчанам опублікували на сторінці інтернет-газети СНІГ.

Міська рада заявила, що критика представників районної влади та жителів міста щодо неякісного харчування в дитсадках – необгрунтована. Втім, враховуючи думку снігурівчан, приводи для критики харчування у ДНЗ все ж таки є.

Так, Марія Самойленко написала про факт отруєння дітей у дитсадку.

«Був факт отруєння дітей. А виставили все так, наче вдома отруїлися. Не можуть більше 10 дітей з одного саду рвати в один день, отруївшись вдома. При тому, що у багатьох був розлад шлунку», — написала жителька міста.

Крім того, снігурівчани скаржаться, що діти у ДНЗ майже не бачать м’яса.

«А я жила біля садка говорити і замовляти можуть що завгодно, тільки з чого готувати вони будуть нехай покажуть. Одного разу я була свідком того як няні з садка брали кістки мішками і тягнули в сад. А ввечері йшли з повними сумками. І діти мої ніколи не бачили м’яса в супі. Також вони брали стегенця. А потім сини завідувачів не працюють і їздять на іномарках. Просто їм не говорили напевно що вони крадуть у дітей, а це гірше всякого гріха», — коментує жителька Снігурівки.

Також жінка заявила, що дітям дають в два рази менше фруктів від необхідної норми.

«Також як і яблука, персики, повинно бути два, а їдять половину. Молочне на половину розбавлене водою. Чай з 10-ї заварки», — додала вона.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top