Новости 13 августа 2018

Чекаю, коли стрельнуть з РПГ у вікно, — через критику снігурівської міської влади депутат Воробйов побоюється за безпеку сім’ї

Депутат Снігурівської міської ради Олександр Воробйов розповів, що в останній час тих, хто критикує діяльність міської влади намагаються залякати бандитськими методами. Він вважає, що йому також можуть створити неприємності, тому почав побоюватися за безпеку свої родини. Про це Воробйов розповів у коментарі виданню Снігурівка.ІНФО.

За словами Воробйова, з усіма незгодними в останній час трапилися надзвичайні події – декому розбили офіс, комусь обстріляли автомобіль.

«Спочатку підпалили гараж депутату міської ради, колишній голові районної адміністрації Твардовській підпалили хату та магазин. Потім після виступу депутата районної ради Бастана до нього приїхали і розбили офіс камінням. Потім були постріли: депутату Журавлю з пістолета розбили скло в автомобілі. Також було, я так розумію, попередження Журавлю на дачній ділянці – хтось вночі прийшов і забризкав гербіцидами кілька соток овочів», — розповідає депутат.

Воробйов зазначив, що останньою краплею став інцидент з підривом бойової гранати у дворі депутата міськради Вадима Журавля. Крім того, Воробйов не відкидає, що подібне може трапитися і з ним, тому нервує через безпеку сім’ї.

«Останнє, звичайно ж, це граната. Це переходить вже всі межі. Я вважаю, що могли б кинути і мені, але я мешкаю на п’ятому поверсі. У мене також дружина, дитина, ви самі розумієте, як тут виконувати свої обов’язки. На фронті, звичайно, ми цього не боїмося, але за дитину та дружину трохи переживаю та нервую. Чекаю, мабуть, все ж з РПГ стрельнуть мені у вікно. Однозначно, рано чи пізно це може трапитися», — зазначив Воробйов.

2 Комментариев

  1. Народ

    13.08.2018 at 21:49

    Тупо самопиар. Сами себе гранату кинули.

  2. Руслан

    14.08.2018 at 01:08

    Бред атошника)))

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top