Новости 14 августа 2018

До влади у Снігурівці прийшло організоване злочинне угрупування, яке кришують правоохоронці, — депутат Воробйов

Депутат Снігурівської міської ради Олександр Воробйов заявив, що всі факти порушення та розкрадання з боку мера Леоніда Голоблі та його підопічних спустили на гальма, так як злочинну діяльність влади покривають правоохоронні органи. Про це депутат розповів у коментарі виданню Снігурівка.ІНФО.

Коментуючи резонансну подію, коли у двір депутата міськради Вадима Журавля невідомі кинули гранату, Воробйов сказав, що вважає це політичним замовленням, пов’язаним з критикою міської влади.

«У нашому місті сталася дуже екстраординарна подія – депутату міської ради Журавлю Вадиму Івановичу у двір кинули гранату. У нього дружина, син маленький, онук приїхав до нього. Це нелюди, покидьки взяли і кинули бойову гранату, розірвалось, побило вікна. Дякувати Богові, що ніхто не постраждав. Я вважаю, що це політичне замовлення, пов’язане з діяльністю Журавля», — зазначив депутат.

Він називає діяльність міської влади організованим злочинним угрупуванням, яке лобіює свої інтереси разом з правоохоронцями.

«На мою думку, до влади у місті прийшло організоване злочинне угрупування, яке лобіює свої інтереси разом з правоохоронцями. Вони їх, відверто кажучи, кришують. Скільки на них заяв було, скільки видно фактів розкрадання та порушень з боку міського голови, його заступників, все це затягується навмисно. У відповідь вони завжди погрожують, щоб ми не ставали у них на шляху, щоб не перешкоджали їхнім кримінальним злочинам. Безкарність породжує беззаконність», — сказав Воробйов.

Раніше Воробйов розповів, що через критику снігурівської міської влади побоюється за безпеку сім’ї.

2 Комментариев

  1. Виктория

    15.08.2018 at 10:58

    Кому ты нужен ? Пиар — твое кредо.Шестерка у отморозка Журавля.

  2. Руслан

    15.08.2018 at 14:43

    Это тот что проиграл выборы мера? Ну и лицо…… Кто он вообще в Снигиревке? Есть смысл патроны тратить на чмошника этого?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top