Новости 27 августа 2018

Миколаївська ОДА дала «зелене світло» київській фірмі на будівництво в Снігурівському районі сонячної електростанції, площею 150 гектарів [ДОКУМЕНТ]

Заступник голови облдержадміністрації Євгеній Шевченко підписав розпорядження про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо меж земельної ділянки для надання її в оренду ТОВ  «Солар Систем» для будівництва енергогенеруючих установ в межах території Кобзарцівської сільської ради Снігурівського району. Про це йде мова у розпорядженні від 17 серпня 2018 № 354-р.

В документі вказано, що дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Солар Систем» на розроблення технічної документації земельної ділянки площею 150 гектарів. Після розроблення технічної документації ТОВ «Соляр Систем» повинно надати документи на затвердження до облдержадміністрації та до Снігурівської районної ради.

Згідно з даними Єдиного державного реєстра юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, юридична особа ТОВ «Соляр Систем» зареєстрована у місті Київ. Єдиним засновником підприємства вказана Оксана Вікторівна Дем’янова, яка внесла одну тисячу гривень до статутного фонду товариства. Датою реєстрації юридичної особи вказано 26 квітня 2018 року.

Раніше повідомлялося, що фірма з кіпрськими «коріннями» має намір побудувати сонячну електростанцію біля Снігурівки.

Також планує побудувати сонячну електростанцію на Снігурівщині енергохолдинг олігарха Ріната Ахметова ДТЕК.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top