Горячее 27 августа 2018

Ремонт дороги повинен закінчитися 1 жовтня, — президент Порошенко оглянув Снігурівську трасу Т-15-08 [ФОТО, ВІДЕО]

У понеділок, 27 серпня, Петро Порошенко відвідав Снігурівський район. Президент України оглянув відремонтовану трасу Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка», а також поспілкувався з керівництвом району щодо можливостей та перспективи для Снігурівщини після відновлення дороги. Про це повідомляє видання «Мой город».

Порошенко заявив, що відремонтована дорога повинна стояти десятки років, і підрядник повинен гарантувати якість і взимку, і влітку, а також нести відповідальність, в тому числі за терміни виконання робіт.

«Ніяка показуха тут не потрібна. Не для цього ми починали працювати», — сказав президент.

Крім того, відкати Порошенко назвав проблемою всієї країни, з якою борються за допомогою системи публічних закупівель «Прозорро», а також говорив про плюси децентралізації.

«Дорога — це не тільки можливість проїхати, це розвиток економіки. Поставте біля дороги ресторан, генделик якийсь. Можете креветку продавати, можете, нехай Господь милує, пиво.

Наприкінці зустрічі Порошенко поспілкувався з представником підрядної організації, яка виконує ремонтні роботи. Президент поставив умову, щоб ремонт повністю був завершений до 1 жовтня, а також обіцяв переконатися у виконанні робіт особисто або через скайп.

Варто зазначити, що це вже далеко не перший візит представників центральних органів влади на багатостраждальну трасу Т-15-08. Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман проінспектував ремонт траси і запевнив, що до жовтня 2017 року дорога буде повністю здана в експлуатацію. Разом з Гройсманом тоді на трасі побував керівник «Укравтодору» Славомир Новак. Він тоді заявив, що вартість ремонту одного кілометра траси Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка — Березнегувате» в 11 мільйонів гривень є нормальною ціною.

Також на трасу приїздив подивитися міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Зазначимо, що трасу Т-1508 ремонтують за рахунок коштів, отриманих з «митного експерименту».

 

Самое читаемое

To Top