Новости 27 августа 2018

Служба автодоріг пообіцяла встановили ГВК на Снігурівській трасі Т-15-08 вже цього року

Начальник Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Андрій Максименко заявив, що відразу після введення в експлуатацію траси Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» на ній планується запровадити габаритно-ваговий контроль. Про це він розповів у коментарі журналістам, повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Зазначимо, що 27 серпня Петро Порошенко відвідав Снігурівський район. Президент України оглянув відремонтовану трасу Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка», а також поспілкувався з керівництвом району щодо можливостей та перспективи для Снігурівщини після відновлення дороги.

За словами начальника Служби автодоріг, на трасі Т-15-08 є можливості для встановлення ГВК, тому після введення дороги в експлуатацію тут можна буде побачити ваги.

«Укртрансбезпека» закупила 78 комплексів, але вони всі пересувні. На трасі Т-15-08 Калинівка-Снігурівка є кармани, де можна встановили пересувні габаритно-вагові комплекси, тому я думаю, що це буде зроблено найближчим часом після введення в експлуатацію дороги», — сказав Максименко.

Також начальник САД уточнив, що ГВК на Снігурівській трасі запрацюють вже цього року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top