Новости 28 августа 2018

Порошенко натиснув кнопку запуску заводу «Східний» у Снігурівці і заклав перший камінь його другої черги [ВІДЕО, ФОТО]

У понеділок, 27 серпня, Президент України Петро Порошенко у ході робочого візиту у Миколаївську область відвідав завод групи компаній «Agrofusion» з переробки томатів. Там він офіційно запустив виробничі потужності заводу «Східний» у місті Снігурівка, а також заклав перший камінь його другої черги. Про це пише АгроЮг.

Порошенко відправився на підприємство одразу після огляду ремонту траси Т-15-08 «Калинівка – Снігурівка». Тут у повному зборі його чекали робітники компанії, міжнародні партнери, а також народні депутати України від Миколаївської області. Окрім них, в заході взяли участь голова Миколаївської облради Вікторія Моксаленко, голова ОДА Олексій Савченко, а також його заступники Вячеслав Бонь і Олександр Кушнір.

В рамках офіційної частини заходу Порошенко зауважив, що аграрний сектор України демонструє фантастичні темпи зростання.

«Сергій Сипко (президент агрохолдингу «Agrofusion» – ред.) створює виробництво, яке має величезний експортний потенціал і забезпечує високі, якісні робочі місця в Україні. Скільки було вкладено коштів? Загалом, десь трохи менше мільярда, але створюється унікальна продукція в харчовій і переробній промисловості, значна частина якої піде на експорт не лише в ЄС. Українська продукція піде в Південно-Східну Азію, в Арабський світ, вона піде по всьому світу», – підкреслив президент.

В свою чергу, президент агрохолдингу «Agrofusion» Сергій Сипко підкреслив, що за час роботи у тестовому режимі на заводі навчились виробляти дуже складний продукт.

«Мы очень переживали, когда начинали строительство этого завода. Здесь не было всех предпосылок, которые необходимы при строительстве завода. И мы очень рады, что нам, наконец, удалось его построить. И что сегодня завод вышел на проектную мощность, что мы начали производить здесь самые сложные, еще пока не порошок, но это очень сложный продукт, мы научились его делать. Это делается не где-то там в Европе, это делается в Европе – здесь в Снигиревке», – розповів Сипко.

В результаті, Порошенко разом із Сипко запустили потужності заводу «Східний», натиснувши на червону кнопку, після чого пройшлись невеликою екскурсією по території заводу. У кінці свого перебування Петро Порошенко заклав першу цеглину другої черги виробництва на заводі «Східний».

Довідка:

Група компаній «Agrofusion» в 2017 році побудувала третій завод – «Східний». Східний завод – це сучасний інвестиційний проект «Agrofusion», реалізований протягом півтора року. Для реалізації проекту вкладено близько 1 млрд гривень та створено 110 додаткових робочих місць. Будівництво Східного заводу стартувало 18 січня 2017 року. А 5 вересня завод розпочав переробку томатів у тестовому режимі. На підприємстві задіяні новітні енергозберігаючі технології для виробництва концентрованих томатних продуктів. Найсучасніші очисні споруди мінімізують використання водних ресурсів та дозволять оберігати навколишнє середовище. Сьогодні завод виходить на заплановані потужності.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top