Новости 28 августа 2018

На насосній станції Інгулецької зрошувальної системи ввели в роботу агрегат №4 [ФОТО]

На Головній насосній станції Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи після ремонту статорної обмотки електродвигуна (заміни секції) повернено до роботи насосно-силовий агрегат №4. Про це повідомляє прес-служба УК ІЗС.

Ремонт виконано власними силами фахівцями головної насосної станції у стислі терміни, без відриву від основних функціональних обов’язків – подачі води сільгосптоваровиробникам на зрошення.

Нагадаємо, начальник Південно-Бузького басейного управління водних ресурсів Сергій Письменний повідомляв, що в міжсезонний період відбувалися ремонтні роботи зрошувальної системи. Були виконані ремонти більше 100 насосних реакторів, 18 тис кубів очищено від мулу, відремонтовано 63 км каналу.  Начальник управління повідомив про ряд проблем у зв’язку зі змінами до Статті 255 Податкового кодексу. Тепер первинний природокористувач повинен платити рентну плату. Тому управління  вживає ряд заходів по зміні договорів. А саме, договори будуть не на подачу води, а на послуги по забору води.

Раніше повідомлялося, що у річці Інгулець, частина якої протікає по території Снігурівського району, зафіксовано перевищення кількості хлоридів і сульфатів до 8-11 разів. 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top