Новости 29 августа 2018

Три школи Снігурівщини потрапили до ТОП-20 навчальних закладів Миколаївської області

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Миколаївської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2018 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

13 місце у рейтингу посіла Киселівська ЗОШ I-III ступенів Снігурівської райради. На 18 місці опинилася Широківська ЗОШ I-III ст. Широківської сільської ради Снігурівського району. І закриває 20-ку кращих Суворська ЗОШ I-III ступенів Снігурівської районної ради.

Втім варто зазначити, що два снігурівських навчальних заклади «пасуть задніх» у рейтингу. 276 місце з 292 займає Галаганівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад I-III ст. — ДНЗ» Снігурівської райради, а Снігурівський професійний ліцей посів 279 місце з 292 навчальних закладів Миколаївської області.

Також читайте: Нові підручники, інклюзивні класи та підвезення дітей з сільських шкіл: начальник відділу освіти розповіла про готовність Снігурівської опорної школи до навчального року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top