Без рубрики 31 августа 2018

У Снігурівці відбувся турнір з дзюдо пам’яті Володимира Лусти [ФОТО]

На базі Снігурівської ДЮСШ відбувся Відкритий турнір з дзюдо серед дітей, юнаків, дівчат, молоді, чоловіків і жінок присвячений пам’яті українського діяча, колишнього голови Миколаївської обласної ради Лусти Володимира Вікторовича. Про це повідомляє Миколаївське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту.

У Снігурівці зібралися команди з Миколаєва, Херсона, Голої Пристані, Олешків, Дніпра, Києва, Генічеська, Березнегуватого і з сіл Снігурівського району.

Перед початком змагань спортсменів привітали представники райдержадміністрації, дружина Володимира Вікторовича Лусти, депутат обласної ради Андрій Закусілов та інші.

Варто відзначити, що в змаганнях високу спортивну майстерність продемонструвала команда Снігурівських дзюдоїстів. Після фінальних зустрічей команда ДЮСШ Снігурівка вийшла на I загальнокомандне місце. Другими в командному заліку стали спортсмени з міста Гола Пристань, третіми — команди Дніпра і Миколаєва.

Призи за кращу техніку отримали Олексій Фіцай (Гола Пристань), Максим Сергеюк (Снігурівка) за волю до перемоги — Іван Паламарчук (Київ), Ярослав Домбровський (Миколаїв) нагороду самого юного учасника отримала Ангеліна Зіньківська (Снігурівка), якій напередодні виповнилося 5 років. Чемпіони та призери Відкритих змагань традиційно були нагороджені дипломами, медалями, кубками.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top