Новости 03 сентября 2018

Савченко зобов’язав школи Миколаївщини починати уроки з гімну України і хвилини мовчання

Кожен робочий день школярів у Миколаївській області тепер буде починатися з прослуховування гімну України і хвилиною мовчання. Відповідний наказ підписав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, повідомляє Новости-Н.

Про нововведення губернатор розповів у понеділок, 3 вересня, в ході відкриття Миколаївської міської школи № 36. За словами Савченко, це буде розвивати в дітях патріотизм і навчить розуміти те, які жертви були принесені заради миру в нашій країні.

«Сьогодні я підписав розпорядження згідно з яким у всіх школах з 1 вересня перед першим уроком повинен звучати гімн України, як наш символ і повинна бути хвилина мовчання — тільки після цього можна починати навчання. Таким чином ми будемо виховувати в нас українців — нашу націю. Щоб ми розуміли, що коли звучить гімн потрібно стояти і співати. А коли звучить хвилина мовчання потрібно зробити все, щоб ніби тиша зупинилася, як зупинилися серця наших з вами героїв», — сказав Савченко.

Крім того, під час невеликої екскурсії по школі голова Миколаївської ОДА вказав директору, що на першому поверсі біля виходу навчального закладу повинен бути встановлений куточок пам’яті всім полеглим воїнам АТО.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top