Горячее 03 сентября 2018

За рік прокуратура відкрила 7 кримінальних проваджень відносно представників Снігурівської міської ради

У період з липня 2017 року і по сьогоднішній день Баштанська місцева прокуратура, юрисдикція якої розповсюджується на Снігурівський район, відкрила 7 кримінальних проваджень, у яких фігурують представники Снігурівської міської ради.

Про це під час звіту про діяльність Баштанської місцевої прокуратури за 6 місяців 2018 року на території Снігурівського району розповіла перший заступник керівника Баштанської місцевої прокуратури Світлана Корженко.

За словами Корженко, у фабулах сімох кримінальних проваджень фігурують представники Снігурівської міської ради. В їх числі є справи щодо депутаті міськради, які несвоєчасно або взагалі не подали декларацію про доходи.

«Починаючи з липня минулого року і по цей час, кримінальних проваджень, у фабулі яких звучать представники Снігурівської міської ради, таких проваджень розпочато сім. Але тут є і кримінальні провадження, які стосуються несвоєчасного подання декларацій або неподання декларацій. Ці кримінальні провадження закриті і щодо депутатів скеровані адмінпротоколи у суд. Таких депутатів у Снігурівській міській раді два, яких судом притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією. Що стосується інших кримінальних проваджень, на сьогоднішній день у провадженні перебуває чотири справи», — повідомили в органах прокуратури.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top