Новости 04 сентября 2018

Снігурівська опорна школа – перша в області, де обладнана ресурсна кімната

У рамках року освіти та інклюзивного навчання у Миколаївській області в Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів обладнано ресурсну кімнату, а в Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів у Вітовському районі створено медіа теку. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

За програмою розвитку освіти Миколаївської області на 2017-2021 роки на створення інклюзивного середовища для дітей з особливими потребами у загальних закладах середньої освіти з обласного бюджету виділено близько 7 мільйонів гривень.

До 9 вересня планується створити ще три медіатеки та три ресурсних кімнати у школах Доманівського, Веселинівського, Єланецького, Вознесенського, Первомайського та Арбузинського районів.

Нагадаємо, раніше міністр освіти Лілія Гриневич розповіла, що через великі виплати по поверненню зовнішніх боргів в Україні не можуть гарантувати підвищення зарплат вчителям в 2019 році.

Також читайте: Нові підручники, інклюзивні класи та підвезення дітей з сільських шкіл: начальник відділу освіти розповіла про готовність Снігурівської опорної школи до навчального року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top