Новости

Замість асфальту — сміття: жителі Снігурівки обурені якістю ремонту доріг у місті [ФОТО]

935

Вже декілька тижнів поспіль у Снігурівці продовжується ремонт доріг на сімох вулицях. Втім, замість якісного нормального покриття, снігурівчани побачили, як за кошти міського бюджету дороги просто засипаються сміттям. Про це виданню Снігурівка.ІНФО розповіли обурені місцеві жителі.

Мешканці Снігурівки розповіли, що дороги засипаються сумішшю піску та каміння. При тому, окрім херсонського підрядника ремонтувати дороги продовжує і комунальна техніка.

«Це повний жах, якщо не сказати грубіше. Люди очікували, що дороги нарешті почнуть приводити до ладу, але не так сталося, як гадалося. Це сміття, яке вони висипають на дороги, після декількох дощів попливе до людей у подвір’я, а ями на дорогах стануть ще глибше», — кажуть місцеві.

Нагадаємо, що Снігурівська міська рада замовила роботи у створеної декілька місяців тому фірми ТОВ «Клік груп», у якої статутний капітал складає 500 гривень. Втім, по невідомим причинам окрім підрядника в ремонтних роботах бере участь техніка комунального підприємства «Снігурівський комунальник».

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости