Новости 06 сентября 2018

Жителів Снігурівщини попередили про шахраїв, які під видом лікарів орудують селами району

Голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко застерегла сільських голів щодо співпраці з невідомими лікарями без ліцензій Про це йшлося на міжвідомчій апаратній нараді за участю голови райради Т та сільських голів, повідомляє прес-служба РДА.

Як повідомила очільниця району, надійшла інформація від завідувача однієї з мереж аптек району з приводу того, що селами району їздять невідомі приватні лікарі, які надають мешканцям не досить зрозумілі рецепти та призначення на придбання ліків. Останній випадок такого прийому був зовсім нещодавно і викликало стурбованість те, що мешканці отримали від приватного офтальмолога рецепти на придбання одного і того ж препарату.

Завідувача мережі аптек району насторожив той факт, адже виписані офтальмологом ліки не можна призначати усім підряд, так як в багатьох випадках без точного діагнозу вони можуть викликати ускладнення. Тим паче, люди навіть не знають, чи має цей приватний офтальмолог лікарську ліцензію. Звертаючись до сільських голів, Інна Бойко наголосила на тому, щоб сільські голови в жодному разі не надавали приміщення для прийому невідомим приватним лікарям, які не мають ліцензію.У випадку виникнення будь-яких сумнівів слід проконсультуватися з профільними лікарями Снігурівської ЦРЛ.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top