Новости 10 сентября 2018

Снігурівчанина, який стукався людям в двері, мочився в коридорі і стрибав на патрульному «Prius», оштрафували на 8,5 тисяч гривень

Уродженець Снігурівки в одному з будинків Києва стукав у двері мешканців, потім помочився під двері і ще пострибав на автомобілі патрульної поліції — за це його оштрафували на 8,5 тисяч гривень. Про це свідчить відповідний вирок Святошинського районного суду Києва, повідомляє Преступности.НЕТ.

Хуліганив виходець Снігурівщини в столичному будинку ще в травні близько шостої години ранку. Він стукав у двері квартир жителів поверху і нецензурно висловлювався в їх адресу. Пізніше він справив природні потреби біля однієї з квартир і продовжив перебувати після цього зі спущеними штанами.

Надалі, приблизно о 6:40, коли приїхали співробітники поліції і вивели хулігана на вулицю, останній продовжив грубо порушувати громадський порядок — він виліз на «Toyota Prius» патрульних і почав стрибати на ньому. Він пошкодив стрибками капот, лобове скло і дах зазначеного службового автомобіля.

Обвинувачений в суді визнав свою провину, але зазначив, що не пам’ятає всі обставини того дня. В результаті суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України і призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних доходів громадян, тобто на суму 8 тисяч 500 гривень. Крім того, йому довелося заплатити патрульним 26 тисяч 342 гривень збитку за пошкоджену «Toyota Prius».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top