Новости 17 сентября 2018

В Снігурівці відбулася спартакіада з нагоди Дня фізичної культури та спорту

15 вересня на базі Снігурівської опорної школи та стадіону “Колос” відбулася спартакіада в рамках свята Дня фізичної культури та спорту, в якій взяли участь депутат обласної ради Андрій Закусілов, представники сільських рад району та міста Снігурівка. До речі, погода і цього разу мало не зіпсувала проведення сьогоднішніх змагань, які мали відбутись ще минулого тижня.

Відкрив змагання заступник голови райдержадміністрації Андрій Гищак, який привітав учасників зі святом та побажав успіху та перемог. Також, Андрій Гищак додав, що окрім кубків та медалей переможці отримають і грошові винагороди від голови райдержадміністрації Інни Бойко.

Після представлення арбітрів розпочалися змагання у семи дисциплінах: футбол, волейбол, шахи, настільний теніс, гирьовий спорт, перетягування канату та забіг на 100 метрів. В результаті змагань ІІІ загальнокомандне місце та винагороду в розмірі 500 грн отримала Афанасіївська сільська рада, ІІ місце посіли представники Широківської ОТГ та отримали 1000 грн. Перемогу в змаганнях отримали спортсмени міста Снігурівка, який також було вручено кубок та грошову винагороду в розмірі 1500 грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top