Новости 19 сентября 2018

Ремонт траси «Калинівка-Снігурівка»: підрядник продовжує влаштування зупинкових майданчиків [ФОТО]

На ділянці км 40+000-км 48+342 траси Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» підрядна організація виконує роботи з влаштування зупинкових майданчиків та узбіч. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг Миколаївської області.

Зазначається, що на вказаній ділянці вже повністю завершено виконання робіт з влаштування верхнього шару дорожнього покриття ЩМА-20. Інспектори Служби автомобільних доріг здійснюють постійний контроль якості дорожніх робіт.

Нагадаємо, 27 серпня Петро Порошенко відвідав Снігурівський район. Президент України оглянув відремонтовану трасу Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка», а також поспілкувався з керівництвом району щодо можливостей та перспективи для Снігурівщини після відновлення дороги. Тоді очільник держави сказав, що відремонтована дорога повинна стояти десятки років, і підрядник повинен гарантувати якість і взимку, і влітку, а також нести відповідальність, в тому числі за терміни виконання робіт. Наприкінці зустрічі Порошенко поставив умову, щоб ремонт повністю був завершений до 1 жовтня, а також обіцяв переконатися у виконанні робіт особисто або через скайп.

Варто зазначити, що це був вже далеко не перший візит представників центральних органів влади на багатостраждальну трасу Т-15-08. Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман проінспектував ремонт траси і запевнив, що до жовтня 2017 року дорога буде повністю здана в експлуатацію. Разом з Гройсманом тоді на трасі побував керівник «Укравтодору» Славомир Новак. Він тоді заявив, що вартість ремонту одного кілометра траси Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка — Березнегувате» в 11 мільйонів гривень є нормальною ціною.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top