Горячее 23 сентября 2018

Якщо уряд не почує вимогу людей не підвищувати ціну на газ, тоді такий уряд повинен піти у відставку, — Юрій Кормишкін

Якщо уряд не почує людей в їх вимозі не підвищувати ціну на газ, тоді такий уряд повинен піти у відставку. Таку заяву під час загальних зборів активістів, які брали участь у Всеукраїнській кампанії збору підписів проти підвищення ціни на блакитне паливо, зробив голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш край» Юрій Кормишкін.

«Більше 85 тисяч звернень жителів Миколаївської області направлено до Кабінету Міністрів України з вимогою не підвищувати ціну на газ. Всього по Україні зібрано понад 1 млн звернень. Коли в країні рівень бідності зріс до 25%, а ціни на продукти харчування збільшилися майже в два рази, продовжувати економію коштів, або іншими словами — відпрацювання міжнародних кредитів за рахунок людей — просто не по-людськи. Тільки вдумайтеся — за межею бідності сьогодні без малого 2 мільйони українців», — сказав Кормишкін.

Голова «Нашого краю» на Миколаївщині зазначив, що для виходу з економічної кризи необхідно завершити розпочаті реформи, але разом з тим, не потрібно забувати про людей, які як і раніше ще є головним потенціалом України.

«Будь-які реформи повинні бути доведені до логічного завершення для того, щоб мати результативність. І для виходу з економічної кризи, звичайно ж, необхідно провести реформи в різних галузях і напрямках, але не потрібно використовувати згубну управлінську практику «економії на людях». Неможливо вкладатися в майбутнє без інтелекту, без грамотних фахівців, «золотих» робочих рук, здорових і повних сил людей, які дуже стрімко їдуть закордон у пошуках роботи. Упевнений, що якщо ціна на газ буде підвищена, на жаль, рівень бідності зросте, і ще більше людей будуть економити на здоров’ї», — зазначив Кормишкін.

Разом з тим, він подякував кожному з активістів, які відгукнулися і допомогли зі стартом Всеукраїнської кампанії збору підписів проти рішення уряду підвищити ціну на газ.

«Завдяки вашій активній позиції, небайдужості ми зуміли донести думки і позицію наших земляків уряду. Щиро сподіваємося на їх розсудливість. Ще є можливість не брати вбивче для багатьох людей рішення», — підкреслив голова «Нашого краю».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top