Новости 25 сентября 2018

Нардеп зі Снігурівщини, маючи власні квартири в околицях Києва, отримав майже 20 тисяч гривень компенсації за житло

Народні депутати від Миколаївщини Аркадій Корнацький від БПП та Ігор Бриченко від «Народного фронту» маючи власні квартири у Києві отримали грошову компенсацію на житло. Про це повідомляє рух «Чесно».

Повідомляється, що в серпні 2018 року 172 нардепи, з яких 21 мають житло в Києві або околицях, отримали компенсацію на загальну суму 3,53 мільйони гривень.

Згідно зі статтею 35 Закону «Про статус народного депутата», народні депутати отримують компенсацію за наймання житла або оренду готельного номеру за умови, якщо вони не забезпечені житлом в столиці і мають реєстрацію місця проживання на відстані більше 30 кілометрів від меж міста.

З липня 2018 року компенсація становить 20,5 гривень на кожного нардепа, в червні компенсація становила 19, 5 тис. грн. У список депутатів, що отримали компенсацію увійшли і нардепи від Миколаївщини. Незважаючи на те, що Бриченко володіє двома квартирами в селі Гатному в Києво-Святошинському районі. У свою чергу у Корнацького є квартира в Києві на 102 кв.м.

Раніше повідомлялося, що у 2017 році сім’я народного депутата Ігоря Бриченко обзавелася нерухомістю в околицях Києва. Зокрема, дружина нардепа Світлана Бриченко стала власницею двох квартир в селі Гатне Києво-Святошинського району. Житло обійшлося родині нардепа в 440 тисяч гривень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top