Горячее 26 сентября 2018

Снігурівська міська рада досі не перерахувала кошти за ремонт вул. Суворова, який був проведений ще місяць тому

26 вересня пройшла нарада з приводу ремонту доріг за участі депутата обласної ради Андрія Закусілова, начальника філії “Снігурівський райавтодор” Віктора Тодорова, міського голови, його заступників та депутатів Снігурівської міської ради.

Розпочинаючи нараду, голова райдержадміністрації Інна Бойко повідомила, що на засіданні бюджетної комісії обласної ради депутатами було прийнято рішення виділити майже 1 мільйон гривень на ремонт комунальних доріг в межах населених пунктів району, в тому числі і на ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній в місті Снігурівка.

Попри поспішні публікації коментарів міського голови на сторінках деяких спільнот, у Снігурівській РДА конкретизували, що виділення даної субвенції стало можливим лише завдяки депутатам обласної ради Юрію Кормишкіну, Андрію Закусілову, Олені Донченко, Михайлу Талпі та Надії Боднар. При цьому, про ремонт доріг в районі та місті Снігурівка клопотала лише райдержадміністрація.

Також зазначається, що міська рада досі не перерахувала кошти за ремонт вул. Суворова, ремонт якої був проведений ще місяць тому. Враховуючи це, Інна Бойко потребувала гарантій від міської ради, що виділені 195 тисяч гривень на ремонт дорожнього покриття по вул. Центральна міста Снігурівка будуть прийняті та вчасно перераховані Райавтодору. До речі, кошти на ремонт вул. Суворова було виділено з районного бюджету.

Нагадаємо, у переліку об’єктів по ремонту комунальних доріг, визначено поточний ремонт наступних доріг у Снігурівському районі: відрізок дороги по вул. Центральній у м. Снігурівка (від перехрестя вулиць Суворова та Центральна до площі Богдана Хмельницького) – 195 тисяч грн; вул. Центральна у селі Павлівка – 150 тисяч гривень; вул. Космонавтів у с. Кобзарці – 150 тис. гривень; вул. Вишнева у с. Першотравневе – 100 тисяч грн.; вул. Центральна с. Киселівка – 100 тис грн.; вул. Зелена та вул. Шкільна у селі Горохівка – по 100 тисяч – гривень на вулицю; вул. Шевченка та вул. Паркова у с. Садове – по 75 тис. гривень на вулицю.

Раніше повідомлялося, що Снігурівська міська рада замовила ремонт доріг на 650 тисяч гривень у херсонської фірми-одноденки зі статутним капіталом 500 гривень.

 

2 Комментариев

  1. Доктор Паша

    26.09.2018 at 22:08

    и правильно сделали что не перечислили, качество ремонта который сделал тодоров на суворова просто ужас

  2. Руслан

    27.09.2018 at 17:01

    Опять власти хвалят закусилова. Он то каким боком, за компанию? Облсовет и без него б дал денег на снигиревку так как давал всем раенам ник области. Мало нам дали еще могли б больше чуть. Андрей не доработал)))))

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top