Новости 26 сентября 2018

На Снігурівщині породіллям вручили перші «пакунки малюка» [ФОТО]

З вересня цього року урядом уперше запроваджено такий вид допомоги новонародженим як «пакунок малюка». До нього входять найнеобхідніші речі для немовляти, а також друковані матеріали для мами з інформацією про догляд за немовлям. До управління соціального захисту населення Снігурівського району надійшли заяви щодо отримання такого «пакунка малюка» від мам, які народили дітей починаючи з 1 вересня 2018 року.

У середу, 26 вересня, перші три «пакунки малюка» вручила голова райдержадміністрації Інна Бойко разом з начальником управління соціального захисту населення Світланою Голдун молодим мамам в місті Снігурівка та в селі Івано-Кепине. Дві родини привітали з поповненням, побажали діткам та батькам міцного здоров’я.

За інформацією управління соціального захисту, станом на сьогоднішній день надійшла перша партія пакунків для 14 породіль. Окрім цього є ще 16 заяв від молодих мам на отримання пакунків.

Довідково:

«Пакунок малюка» складається з найнеобхіднішого для немовляти на першому місяці життя. Всього в пакунку близько 30 речей – підгузки, засоби для догляду за новонародженими, пелюшки, термометри для тіла та води, бавовняні шапочки, повзунки, комбінезончик, ковдра, прокладка для лактації, рушник, іграшкабрязкальце тощо.

Такий бейбі-бокс є безповоротною адресною соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину. Отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top