Новости 27 сентября 2018

Сільським радам назвали умову отримання коштів на ремонт доріг — залучення до робіт Снігурівського райавтодору

У четвер, 27 вересня, відбулася нарада з приводу ремонту доріг у Снігурівському району. Під час наради заступник голови Снігурівської РДА Андрій Гищак закликав сільських голів залучити до ремонту доріг саме Снігурівський райавтодор. Про це повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, що на засіданні бюджетної комісії обласної ради депутатами було прийнято рішення виділити майже 1 мільйон гривень на ремонт комунальних доріг в межах населених пунктів району, в тому числі і на ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній в місті Снігурівка.

«Одна умова отримання цих коштів, і вона розглядалася на бюджетній комісії. У нас є підприємство, яке на сьогоднішній день знаходиться у скрутному становищі, але воно має своїх спеціалістів, необхідну техніку, платить податку в першу чергу до місцевих бюджетів. Роботи повинні виконуватися Снігурівським райавтодором», — звернувся до сільских голів Гищак.

Крім того він додав, що Снігурівський райавтодор один з перших в облстаі погасив борги по зарплаті.

«Наші люди там працюють, тому їх потрібно підтримати. Підприємство в занепаді, тому його потрібно витягувати. Хочу довести до нашого відома, що наш райавтодор – один із перших райавтодорів в області, який погасив борги по заробітній платі. Це завдяки співпраці з районною радою, з сільськими радами», — зазначив він.

Раніше начальник Снігурівського райавтодору Віктор Тодоров у коментарі виданню Снігурівка.ІНФО розповів, що станом на середину червня Миколаївський облавтодор заборгував філії Снігурівський райавтодор близько 1,6 мільйона гривень.

Також він говорив, що через скрутну ситуацію з філії почали звільнятися спеціалісти і до зими там нікому вже буде працювати.

 

1 Комментарий

  1. Руслан

    27.09.2018 at 16:58

    А это можно делать? Закон не нарушен навязыванием конкретно этой фирмы??

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top