Новости 28 сентября 2018

Школи Снігурівщини не повністю забезпечені меблями та дидактичними матеріалами – у середньому витрачено лише 66% субвенції

Миколаївська область витратила 66% державної субвенції на придбання дидактичних матеріалів і сучасних меблів в рамках реалізації концепції «Нової української школи». Про це пише інтернет-видання «Мой город».

Повідомляється, що Миколаївській області виділено із загального фонду Державного бюджету коштів в сумі 39,9 млн гривень. У тому числі на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів – 29,7 мільйонів.

На підготовку тренерів-педагогів, підвищення кваліфікації вчителів, заступників директорів, вчителів іноземних мов для перших класів тощо – 10,2 мільйони гривень.

В обласному департаменті освіти повідомили, що станом на 20 вересня на придбання дидактичних матеріалів і сучасних меблів область використала субвенцію в розмірі 17,5 млн, що становить 66% від профінансованої суми.

Зокрема, школи Снігурівського та ще 17 районів та громад у середньому забезпечені дидактичними матеріалами та меблями на 50-85%. Забезпеченість сучасними меблями, дидактичними матеріалами та комп’ютерним обладнанням в середньому по містах становить 53,4%, по районах — 44,2%, по ОТГ — 61,6%. На 100% оснащені установи загальної середньої освіти лише Арбузинського та Березнегуватського районів, а також Благодатенської та Кам’яномостівської ОТГ.

Нагадаємо, раніше міністр освіти Лілія Гриневич розповіла, що через великі виплати по поверненню зовнішніх боргів в Україні не можуть гарантувати підвищення зарплат вчителям в 2019 році.

Також читайте: Нові підручники, інклюзивні класи та підвезення дітей з сільських шкіл: начальник відділу освіти розповіла про готовність Снігурівської опорної школи до навчального року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top