Горячее 30 сентября 2018

Тенденція, що повторюється з року у рік, — Кормишкін про «увагу» політичних дармоїдів до діяльності його підприємств

Депутат Миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін у соцмережі Facebook написав, що з року в рік після закінчення компанії з прибирання врожаю, у деяких громадських організацій та окремих діячів з`являється нездорова увага до діяльності сільськогосподарських підприємств.

За словами Кормишкіна, такі діячі «активізуються» тільки після того, як їх простимулюють його конкуренти та певні політичні дармоїди.

«За всі роки своєї роботи я помітив одну неприємну тенденцію: як тільки ми закінчуємо компанію з прибирання врожаю, у деяких громадських організацій та їх діячів з`являється нездорова пильна увага до діяльності наших підприємств, добре простимульована конкурентами та політичними дармоїдами. Осіннє загострення якесь», — пише Кормишкін.

Коментуючи «гучні» новини про нібито незаконну обробку землі, Кормишкін зазначив, що правову оцінку всьому повинні давати правоохоронні органи. Будучи впевненим у законності своїх дій, депутат зазначив, що чекатиме спростування подібних новин.

«Я вже звик до того, що мене називають латифундистом. І сьогодні на багатьох інтернет-ресурсах, підконтрольних деяким депутатам Верховної Ради та райрад, я читаю новини з великими та гучними заголовками, ніби я незаконно обробляю землю. Знаєте, я не звик коментувати інформацію із розряду «чую дзвін , не знаю де він». Тому просто зачекаю, доки правоохоронні органи все ж таки відреагують на заяви журналіста та дадуть свою оцінку і моїй роботі, і людям, що мене в чомусь звинувачують. Адже є один нюанс: я певен у законності своїх дій. І потім я хотів би бачити на цих інтернет-виданнях такі ж самі гучні заголовки і заяви, які спростують все, що сьогодні так жваво не обговорює хіба що ледачий», — зазначив він.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top