Горячее 02 октября 2018

На Снігурівській трасі досі тривають ремонтні роботи: облаштовують узбіччя та туалети

На Миколаївщині дорожники продовжують ремонт траси Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате». Останню ділянку узбіччя обіцяють облаштувати до кінця сьогоднішнього дня, а саме 2 жовтня. Про це в коментарі виданню «Мой город» розповів керівник Служби автодоріг Миколаївської області Андрій Максименко.

Варто зазначити, що під час робочого візиту, 27 серпня, Президент України Петро Порошенко проінспектував трасу Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка». Він заявив, що відремонтована дорога повинна стояти десятки років, і підрядник повинен гарантувати якість і взимку, і влітку, а також нести відповідальність, в тому числі за терміни виконання робіт.

Що стосується термінів, президент тоді поставив підряднику умову — закінчити ремонт до 1 жовтня. Також очільник держави обіцяв проінспектувати трасу по Skype.

1 жовтня керівник Служби автодоріг Максименко особисто проінспектував хід виконання робіт.

«По Т-15-08 асфальт закінчили повністю, з’їзди і зупинки закінчили повністю, встановили зупинкові комплекси, розмітку нанесли. Зараз доробляють 800 метрів узбіччя, думаю сьогодні дороблять і туалети встановлюють», — розповів він.

Чи буде президент Порошенко особисто перевіряти ремонт траси в Службі автодоріг не знають.

«Я вам не готовий сказати, як скаже президент, так я і зроблю», — підкреслив Максименко.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман проінспектував ремонт траси і запевнив, що до жовтня 2017 року дорога буде повністю здана в експлуатацію. Разом з Гройсманом тоді на трасі побував керівник «Укравтодору» Славомир Новак. Він тоді заявив, що вартість ремонту одного кілометра траси Т-15-08 «Калинівка — Снігурівка — Березнегувате» в 11 мільйонів гривень є нормальною ціною.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top