Блоги 02 октября 2018

Ані поточного, ані капітального ремонту траси «Снігурівка-Херсон» не буде – причина у відсутності грошей

Найближчим часом капітального та поточного ремонту траси Т-15-05 (Р-81 «Казанка-Снігурівка- Антонівка») не буде через обмежене фінансування. Про це йде мова у відповіді Служби автомобільних доріг у Миколаївській області на інформаційний запит видання «Мой город».

Служба автодоріг запевняє, що стурбована станом даної автомобільної дороги та розділяє занепокоєння, щодо критичного стану покриття, але втішних прогнозів не дає.

«В умовах недостатнього фінансування дорожньої галузі області різниця між нормативними вимогами до дороги і фактичним її станом поступово збільшувалась. Досить тривалий час не виконувались необхідні ремонтні роботи. Запас міцності дорожнього одягу, через недотримання міжремонтних термінів, недостатній для роботи дорожньої конструкції. Це спричинило масштабні руйнування дорожнього одягу з вибоїнами та просіданнями. На сьогоднішній день окремі ділянки дороги знаходяться в край незадовільному стані», — йде мова у відповіді Служби автодоріг.

Жителям Снігурівщини дали знати, що ремонту цієї траси найближчим часом не буде, звітують лише про забезпечення мінімальної проїзної здатності та безпеки пересування по трасі Т-15-05.

«На даний час проводяться роботи по забезпеченню мінімальної проїзної здатності та безпеки пересування автомобільного транспорту автомобільної дороги Р-81 за рахунок експлуатаційного утримання, яке фінансується з Державного бюджету, у межах виділених коштів. У зв’язку з обмеженим фінансуванням, капітальні та/обо поточні ремонти на вказаній ділянці проводитись наразі не плануються», — зазначається у повідомленні Служби.

3 Комментариев

 1. Світлана

  02.10.2018 at 21:09

  А хіба хтось планував ремонт дороги Снігуривка—Херсон?? Звичайно,на це немає коштів,адже існують і інші ….кому потрібні ці кошти…дуже боляче та прикро

 2. Аноним

  09.10.2018 at 14:57

  их не будет и на отремонтированной николаевской дороге до тех пор,пока будут ерзать по ним «большегрузные (до 60 т)дурынды».Одни бабки куют этими перевозочками, а все остальные прыгают и переворачиваются на ухабах.

 3. ПВВ

  09.10.2018 at 14:58

  их не будет и на отремонтированной николаевской дороге до тех пор,пока будут ерзать по ним «большегрузные (до 60 т)дурынды».Одни бабки куют этими перевозочками, а все остальные прыгают и переворачиваются на ухабах.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top