Новости 05 октября 2018

Де робота міської влади? – заступник голови РДА розкритикував мерію за байдужість до ремонту доріг в Снігурівці

Заступник голови Снігурівської райдержадміністрації Андрій Гищак обурений бездіяльністю міської ради в питанні ремонту доріг в місті. За його словами, мерія несвоєчасно взялася за вирішення проблем з дорогами, крім того, більшу увагу ремонту міських доріг зараз приділяє районна влада та депутати обласної ради. Про це Гищак написав у себе в Facebook.

Спочатку він пояснив затримку з ремонтом дороги по вулиці Центральній несприятливими погодними умовами, а також запевнив, що після висихання дорожнього покриття, роботи відновляться.

«На сторінках деяких користувачів соціальних мереж поширюється думка, що районна влада взагалі нічого не робить, щоб якнайшвидше завершити ремонт вулиці Центральної в місті Снігурівка, що завдає значних незручностей мешканцям нашого міста, а лише хизується своїми досягненнями у фото звітах. В зв’язку з чим, я, як заступник голови райдержадміністрації, хочу довести до відома всіх мешканців нашого міста, а особливо автомобілістів, що затримка у проведенні ремонту асфальтового покриття вулиці Центральної має місце у зв’язку з несприятливими погодними умовами для укладання асфальту.  Так зокрема, укладання асфальтового покриття по вулиці Центральній планувалося провести у вівторок 02 жовтня, але у зв’язку з тим, що в понеділок вночі випали дощові опади, проводити укладання асфальту в калюжі було б нерозумним рішенням, а навіть смішним. Тому, було прийнято виважене рішення зачекати поки дорожнє покриття хоч трішки підсохне і провести його якісну укладку, а не аби як на швидку руку», — зазначив він.

Разом з тим заступник голови РДА розкритикував Снігурівську міську раду, яка байдуже ставиться до питання ремонту доріг.

«Але в мене виникає закономірне питання, а хто відповідає та повинен понести відповідальність за стан вулиць Центральної та Суворова, а точніше за стан до якого вони були доведені цьогоріч? Де в цей час, коли на даних вулицях проводяться ремонтні роботи, знаходилася міська влада, адже дані дороги в першу чергу комунальні ? Чи їм це не цікаво? Чому за скільки років ремонт даних вулиць міською владою не був проведений своєчасно, а це максимум в липні – серпні? Чому за скільки років ремонт даних вулиць проводиться не за рахунок коштів міського бюджету, як це було завжди, а знадобилася підтримка депутатів різних рівнів (районних, обласних)? Чому під час проведення наради міська влада повністю відмовилася від проведення нагального ремонту дорожнього покриття площі Б.Хмельницького вже цьогоріч, яка до речі перебуває, як ніколи, у вкрай жахливому стані?
Чому на період проведення ремонтних робіт по вулиці Центральній, ремонт якої до речі як і вулиці Суворова проводиться не за кошти міського бюджету, міська влада не спромоглася навіть організувати її об’їзд хоча б по вулиці Д.Дорошенка (колишня Горького), про ремонт якої до речі нещодавно так пафосно заявляла? Як бачимо більше запитань а ніж відповідей ? Де робота міської влади, і не лише в даному напрямку? А за всі ці речі несе пряму відповідальність саме орган місцевого самоврядування – Снігурівська міська рада.
Районна влада зі свого боку вживає всіх можливих дій направлених на покращення життєзабезпечення мешканців нашого району, але вона не може повністю працювати за органи місцевого самоврядування і тим паче приділяти увагу лише одному місту. В районі майже 50 населених пунктів і їм також потрібна допомога», — написав Гищак.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top