Горячее 10 октября 2018

На Снігурівщині в результаті декомунізації було демонтовано 6 пам’ятників Леніну і перейменовано більше 100 вулиць

У Снігурівському районі впродовж 2015-2018 років було демонтовано 6 пам’ятників Леніну, а також перейменовано 133 об’єкти топоніміки. Про це виданню Снігурівка.ІНФО повідомили у районній державній адміністрації.

Нагадаємо, що у вересні голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко повідомив про те, що процес декомунізації на Миколаївщині досі не завершений. За його словами, по області ще існує до 70 пам’ятників Леніну, а в районах залишилася радянська символіка.

Як повідомляє Снігурівська РДА, закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на території Снігурівського району виконаний повністю.

Так, за інформацією сільських рад, а також за результатами об’їздів населених пунктів, райдержадміністрація повідомила, що на території Снігурівського району відсутні пам’ятники Леніну.

«Протягом 2015-2018 років в рамках декомунізації в Снігурівському районі було демонтовано 6 пам’ятників В. І. Леніну (2 з них – в м. Снігурівка, по одному в с. Центральне, с. Новокиївка, с. Баратівка та в с.Киселівка), 1 стела (с.Суворе), 1 мозаїка-портрет (Кобзарцівський будинок культури) та 1 наліпка-портрет В.І. Леніна (Снігурівський кінотеатр)», — повідомили в РДА.

В рамках декомунізації в Снігурівському районі було перейменовано 133 об’єкти топоніміки, а саме, 5 населених пунктів, 118 вулиць, 7 провулків, 1 мікрорайон, 1 площа, а також один об’єкт комунальної власності.

Окрім того, будо декомунізовано 8 об’єктів топоніміки, які мали елементи забороненої комуністичної символіки, з них: 4 стели з назвами населених пунктів, 2 фасади будинків культури, а також 2 пам’ятники.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top